Patronat honorowy

Patronat medialny

Przedstawiamy wykaz punktów, które ucztestnikom podczas przesłuchań konkursowych przyznało jury konkursu.

miejsce uczestnik pkt
  GRUPA I  
I 1. Barbara Baturo, Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. w Szczecinie  23,75
III 2. Agata Brzezicha, Zespół Szkół Muzycznych w Ostrowie Wielkopolskim 22,25
wyr. 3. Oliwia Ingielewicz, Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. w Elblągu 20,5
wyr. 4. Weronika Jurczak, Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Białymstoku 21,25
  5. Maksymilian Koseda, Sopocka Szkoła Muzyczna I st. 19
  6. Daria Kosowska, Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Kielcach 18,75
  7. Krzysztof Kraska, Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Łodzi  18,75
II 8. Maja Magiera, Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Malborku  22,75
II 9. Aniela Milala, Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. w Łodzi 23
wyr. 10. Wojciech Oliński, Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Koninie  20,25
I 11. Natalia Sieklucka, Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. w Płocku  24
wyr. 12. Oliwia Stańczyk, Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. w Elblągu  20,5
  13. Mateusz Trochanowski, Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Zielonej Górze  19,5
  14. Wiktor Trybus, Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Kielcach  17,75
III 15. Tymon Zieliński, Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. nr 1  22,25
  16. Jakub Żyłowski Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Mrągowie  18,5
     
  GRUPA II  
wyr. 17. Karolina Białczewska, Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. w Szczecinie 20,5
II 18. Damian Bojanowski, Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. w Elblągu 22,63
  19. Irmina Brudny, Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 3 w Warszawie 18,75
  20. Michał Ciepliński, Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Olsztynie  17,25
  21. Justyna Dąbrowska, Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Olsztynie  19
III 22. Amelia Duchnowska, Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. we Wrocławiu  21,75
III 23. Kacper Dworniczak, Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. nr 1  21,75
wyr. 24. Karolina Gibas, Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. w Elbląg  20,88
  25. Paulina Górniok, POSM II st. w Katowicach  17,5
  26. Wiktor Grzywacz, Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. w Gdańsku  19
III 27. Kaja Jabłońska, Niepubliczna Społeczna Szkoła Muzyczna I st. w Żurominie  21,88
wyr. 28. Damian Janicki, Państwowa Szkoła Muzyczna I w Szprotawie  21
II 29. Anna Kolbusz, Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Rybniku  22,5
  30.Ignacy Kowalewski, Państwowa Szkoła MuzycznaI i II st. w Koninie   
I 31. Maria Kozimor, Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Sanoku  23,5
III 32. Mateusz Leonowicz, Zespół Szkół Muzycznych w Szczecinie  22
  33. Zofia Marszk, Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. w Gdańsku  17,25
  34. Michał Mioduszewski, Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. w Gdańsku  20
II 35. Wojciech Mizera, Państwowa Szkoła Muzyczna I w Jarocinie  22,63
  36. Maksym Niewczas, Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Kielcach  19,13
  37. Marta Papierz, Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Myślenicach  20,25
  38. Kacper Podgórski, Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. w Gdańsku  16
  39. Alex Rybacki, Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Koninie  19
  40. Julia Soszyńska, Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Koninie  18,25
  41. Mikołaj Tarczyński, Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Kielcach  20
wyr. 42. Maja Wasielewska, Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. w Elblągu  20,88
I 43. Martyna Wiesner, Państwowa Szkoła Muzyczna I  st. w Raciborzu  23,13
  44. Kacper Wąsiewicz, Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. w Łodzi   
     
  GRUPA III   
  45. Jakub Borgiel, Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. w Katowicach  20
  46. Paweł Bukowski, Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Zielonej Górze  19,87
wyr. 47. Aleksandra Cieślak, Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. w Elblągu  20,5
wyr. 48. Dominika Dawidowska, Szkoła Muzyczna I i II st. w Gdyni  20,88
II 49. Karolina Drozd, Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. we Wrocławiu  22
  50. Patryk Dżaman, Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. w Koszalinie  17,5
I 51. Andrzej Grygier, Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. w Poznaniu  24,75
  52. Jakub Kwiatkowski, Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. w Gdańsku  18,25
wyr. 53. Michał Koszykowski, Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Koninie  20,5
  54. Oliwia Latopolska, POSM II st. w Katowicach  18,63
  55. Paulina Łaszczuk, POSM II st. w Katowicach  19,88
  56. Filip Optołowicz, Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. we Wrocławiu   
III 57. Paweł Półtorak, Państwowa Szkoła Muzyczna II st. w Białymstoku  21,25
  58. Aleksander Rębisz, Samorządowa Szkoła Muzyczna II st. w Żywcu  18,5
  59. Michał Ryguła, POSM II st. w Katowicach  19
  60. Adam Serafin, Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Olsztynie  16,75
  61. Julia Szczepaniak, POSM II st. w Katowicach   
II 62. Antoni Tomaszewski, Państwowa Szkoła Muzyczna II st. we Wrocławiu  21,88
  63. Kinga Hornik, Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. w Gdańsku   
     
  GRUPA IV  
III 64. Patryk Bała, Szkoła Muzyczna II st. w Krakowie  21,75
wyr. 65. Patrycja Błoch, Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st.   20,88
  66. Julia Maszkowska, Zespół Szkół Muzycznych w Szczecinie  18,75
  67. Artur Czapiewski, Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. w Gdańsku  19
  68. Kamil Czudej, Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. w Katowicach  18,5
  69. Michał Dziamara, Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. w Łodzi  19,25
  70. Mateusz Grygorowicz, Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Olsztynie   
I 71. Michał Guzik, Szkoła Muzyczna I i II st. w Gdyni  23,5
  72. Agnieszka Kołodziej, Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. we Wrocławiu   
I 73. Maria Korzeniowska, Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Sanoku  23,5
wyr. 74. Rafał Majek, Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Olsztynie  20,75
  75. Maciej Mańczak, Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Kaliszu  20,38
  76. Patrycja Bonk, Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Wejherowie  20
  77. Wojciech Mocarski, Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. w Gdańsku   
II 78. Rafał Niemiec, Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Krakowie  22
  79. Julia Olejarska, Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Koninie  19,75
  80. Marek Puchowski, Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. w Gdańsku  19,25
III 81. Tomasz Radziszewski, Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Zielonej Górze  21,75
wyr. 82. Oskar Strukiel-Piotrowski, PSM I i II st. w Piotrkowie Trybunalskim  21
  83. Magdalena Strzelczyk, Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Koninie   
  84. Szymon Tobiasz, Szkoła Muzyczna Bartłomieja Budzyńskiego w Józefowie  19,75
II 85. Zuzanna Wężyk, Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. w Gdańsku  22,38
III 86. Radosław Wieczorek, POSM II st. w Katowicach  21,63
  87. Karol Woźniak, Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Lesznie  19,5
wyr. 88. Urszula Skowrońska, Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Mławie  21,25

Organizatorzy i Partnerzy

  • Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu

    Organizator III OSG Elbląg 2014

  • Elbląskie Towarzystwo Kulturalne

    Partner III OSG Elbląg 2014

  • Biblioteka Elbląska im. Cypriana Norwida

    Partner III OSG Elbląg 2014

  • Elbląska Orkiestra Kameralna

    Partner III OSG Elbląg 2014

  • ZKM

    Partner III OSG Elbląg 2014

Dofinansowanie

  • Urząd Miejski w Elblągu

    zrealizowano przy pomocy finansowej Miasta Elbląg

  • Sejmik

    dofinansowano ze środków
    Samorządu Województwa
    Warmińsko-Mazurskiego

  • Centrum Eduklacji Artystycznej

    współfinansowane przez
    Centrum Edukacji Artystycznej