PIĄTEK – 13 maja 2016

GRUPA I

9:30

  1. Hanna Domańska
        Szkoła Muzyczna I i II st. im Z. Noskowskiego w Gdyni
        nauczyciel: Magdalena Jenda-Kujawa
  2. Borys Dziarski
        Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. I. J. Paderewskiego w Malborku
        nauczyciel: Małgorzata Piejdak
  3. Marta Dzięgiel
        Z.P.O.S.M. nr 3 w Warszawie
        nauczyciel: Tomasz Kania
  4. Filip Furmańczyk
        Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna 1. stopnia nr 1 im. H. Wieniawskiego
        nauczyciel: Piotr Kosmowski
  5. Tymon Gawłowski
        Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Wandy Kossakowej w Sanoku
        nauczyciel: Iwona Bodziak

10:05

  1. Oliwia Ingielewicz
        Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. K. Wiłkomirskiego w Elblągu
        nauczyciel: Małgorzata Piejdak
  2. Bartosz Radowiecki
        Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Olsztynie
        nauczyciel: Elżbieta Pliszka
  3. Krzysztof Winnicki
        Z.P.O.S.M. nr 3 w Warszawie
        nauczyciel: Tomasz Kania
  4. Jakub Surmański
        Państwowa Szkoła Muzyczna I i II ST. w Olsztynie
        nauczyciel: Elżbieta Pliszka
  5. Kazimierz Nieścier
        Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. I. J. Paderewskiego w Malborku
        nauczyciel: Małgorzata Piejdak

10:40-11:40 – PRZERWA

GRUPA III

11:40

  1. Adam Antkowiak
        PSM I i II st. im. Tadeusza Wrońskiego w Tomaszowie Mazowieckim
        nauczyciel: Mirosław Drożdżowski
  2. Beata Atłas
        OSM I i II st. im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu
        nauczyciel: Marek Zieliński
  3. Damian Bojanowski
        OSM II stopnia im. Kazimierza Wiłkomirskiego w Elblągu
        nauczyciel: Hanna Orlewicz- Olczak 
  4. Justyna Dąbrowska
        PSM I i II stopnia w Olsztynie
        nauczyciel: Elżbieta Pliszka
  5. Kacper Dworniczak
        OSM II st. im. Jadwigi Kaliszewskiej w Poznaniu
        nauczyciel: Piotr Kosmowski
  6. Damian Janicki
        Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Mieczysława Karłowicza w Zielonej Górze
        nauczyciel: Jarosław Lewandowski
  7. Zuzanna Kopiec
        Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Wandy Kossakowej w Sanoku
        nauczyciel: Iwona Bodziak

13:25-14:40 PRZERWA

14:40

  1. Anna Kolbusz
        PSM I i II stopnia im. Karola i Antoniego Szafranków w Rybniku
        nauczyciel: Franciszek Wieczorek
  2. Maria Kozimor
        Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Wandy Kossakowej w Sanoku
        nauczyciel: Iwona Bodziak
  3. Mateusz Leonowicz
        Zespół Szkół Muzycznych im. F. Nowowiejskiego w Szczecinie
        nauczyciel: Piotr Pałac
  4. Zofia Marszk
        Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Gdańsku
        nauczyciel: Ewa Ocieszak
  5. Jakub Mazur
        Zespół Szkół Muzycznych im. F. Nowowiejskiego w Szczecinie
        nauczyciel: Piotr Pałac

16:00-16:40 – PRZERWA

16:40

  1. Wojciech Mizera
        Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. Jadwigi Kaliszewskiej w Poznaniu
        nauczyciel: dr Bartłomiej Marusik
  2. Maksym Niewczas
        Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Ludomira Różyckiego w Kielcach
        nauczyciel: Wojciech Lipiński
  3. Weronika Przyborowicz
        PSM I stopnia w Malborku
        nauczyciel: Rafał Roszyk
  4. Anna Puchowska
        ZPSM im. K. Wiłkomirskiego w Elblągu
        nauczyciel: Hanna Orlewicz-Olczak
  5. Jagoda Świdzińska
        Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna im. Jadwigi Kaliszewskiej w Poznaniu
        nauczyciel: dr Tomasz Kandulski

SOBOTA – 14 maja 2016

GRUPA IV

9:30

  1. Marceli Buczyński
        Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Feliska Nowowiejskiego w Gdańsku
        nauczyciel: Adam Matysek
  2. Aleksandra Cieślak
        Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. K. Wiłkomirskiego w Elblągu
        nauczyciel: Małgorzata Piejdak
  3. Dominika Dawidowska
        Szkoła Muzyczna I i II st. im. Z. Noskowskiego w Gdyni
        nauczyciel: mgr Jan Kowalczyk
  4. Karolina Drozd
        Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna i i IIst. im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu
        nauczyciel: Marek Zieliński
  5. Karol Gotszlik
        PSM I st. im Tadeusza Bairda w Iławie
        nauczyciel: Mariusz Komar
  6. Kinga Hornik
        OSM I i II st. w Gdańsku
        nauczyciel: Ewa Ocieszak

11:20-11:50 – PRZERWA

11:50

  1. Karolina Kamrowska
        ZSM im. Feliksa Nowowiejskiego w Szczecinie
        nauczyciel: Jakub Kościuszko
  2. Paweł Kryczka
        PSM I i II st. im. Fryderyka Chopina w Olsztynie
        nauczyciel: Piotr Nowakowski
  3. Jakub Kwiatkowski
        Szkoła Muzyczna II st. im. Fryderyka Chopina w Gdańsku Wrzeszczu
        nauczyciel: Emilia Majewska
  4. Rafał Majek
        PSM I i II st. im. Fryderyka Chopina w Olsztynie
        nauczyciel: Elżbieta Pliszka
  5. Filip Pokusa
        OSM I i II st. im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu
        nauczyciel: Marek Zieliński

13:40-14:40 – PRZERWA

14:40

  1. Paweł Półtorak
        Państwowa Szkoła Muzyczna II stopnia w Białymstoku
        nauczyciel: Marcin Skutnicki
  2. Tomasz Radziszewski
        Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Mieczysława Karłowicza w Zielonej Górze
        nauczyciel: Jarosław Lewandowski
  3. Agnieszka Rychorczuk
        OSM II st. im. W. Lutosławskiego przy ZSM im. I. Paderewskiego w Białymstoku
        nauczyciel: Maria Grądman
  4. Adam Serafin
        Państwowa Szkoła Muzyczna I i II ST. w Olsztynie
        nauczyciel: Elżbieta Pliszka
  5. Oskar Strukiel-Piotrowski
        Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. I. J. Paderewskiego w Piotrkowie Trybunalskim
        nauczyciel: Mirosław Drożdżowski
  6. Antoni Tomaszewski
        OSM I i II st. im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu
        nauczyciel: Marek Zieliński

NIEDZIELA – 15 maja 2016

GRUPA II

9:30

  1. Weronika Bańkowska
        Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Bielsku Podlaskim
        nauczyciel: Wojciech Cis
  2. Karolina Bednarz
        Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. G.G. Gorczyckiego w Chełmnie
        nauczyciel: Marcin Chiliński
  3. Adrian Biernacki
        PSM I st. w Sieradzu
        nauczyciel: Małgorzata Łacwik
  4. Agata Brzezicha
        Zespół Szkół Muzycznych im. K. Komedy-Trzcińskiego w Ostrowie Wielkopolskim
        nauczyciel: Jarosław Kocoń
  5. Mikołaj Cerek
        Virtuo Centrum Muzyczne w Gdyni
        nauczyciel: Leszek Dranicki

10:30

  1. Weronika Jurczak
        Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Białymstoku
        nauczyciel: Marcin Skutnicki
  2. Hanna Klaus
        Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. St. Moniuszki w Pucku
        nauczyciel: mgr Barbara Lewicka Wójcik
  3. Julia Kosek
        PSM I i II st. w Wadowicach
        nauczyciel: Arkadiusz Polewaczyk
  4. Daria Kosowska
        Zespól Państwowych Szkół Muzycznych im. Ludomira Różyckiego w Kielcach
        nauczyciel: Wojciech Lipiński

11:20-11:50 – PRZERWA

11:50

  1. Gabriela Kozłowska
        PSM Ist. w Giżycku
        nauczyciel: Dariusz Leczycki
  2. Robert Kwiędacz
        Zespół Szkół Muzycznych w Radomiu
        nauczyciel: Zbigniew Woźny
  3. Maja Magiera
        Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Malborku
        nauczyciel: Rafał Roszyk
  4. Aniela Milala
        Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. H. Wieniawskiego w Łodzi
        nauczyciel: Małgorzata Sztern-Dana
  5. Natalia Sieklucka
        Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia w Płocku
        nauczyciel: Dariusz Wiączek

12:50

  1. Dominika Syrkowska
        OSM I i II ST. w Gdańsku
        nauczyciel: Ewa Ocieszak
  2. Wiktor Trybus
        Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna im. L. Różyckiego w Kielcach
        nauczyciel: Wojciech Lipiński
  3. Igor Welcz
        POSM nr 2 im. Tadeusza Szeligowskiego w Poznaniu
        nauczyciel: Artur Nagrodzki

Patronat honorowy

  • Patronat honorowy Witold Wróblewski Prezydent Elbląga
  • Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustaw Marekl Brzezin

Patronat medialny

Organizatorzy i Partnerzy

  • Stowarzyszenie
    Współorganizator IV OSG Elbląg 2016
  • Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu
    Współorganizator IV OSG Elbląg 2016
  • Elbląska Orkiestra Kameralna
    Partner IV OSG Elbląg 2016
  • Elbląskie Towarzystwo Kulturalne
    Partner IV OSG Elbląg 2016

Dofinansowanie

  • Urząd Miejski w Elblągu
    zrealizowano
    przy współudziale finansowym
    Samorządu Miasta Elbląg
  • Centrum Eduklacji Artystycznej
    współfinansowane przez
    Centrum Edukacji Artystycznej