Przedstawiamy wykaz punktów, które uczestnikom podczas przesłuchań konkursowych przyznało jury konkursu.

 

GRUPA I

Hanna Domańska 22,75 I miejsce
Borys Dziarski 18,25 Wyróżnienie
Marta Dzięgiel 20,87 III miejsce
Filip Furmańczyk 19,5 Wyróżnienie
Tymon Gawłowski 22,75 I miejsce
Oliwia Ingielewicz 22,75 I miejsce
Bartosz Radowiecki 19,13 Wyróżnienie
Krzysztof Winnicki 21,37 II miejsce
Jakub Surmański 19,75 Wyróżnienie
Kazimierz Nieścier 19,37 Wyróżnienie

GRUPA II

Weronika Bańkowska 23,25 I miejsce
Karolina Bednarz 20,0  
Adrian Biernacki 22,87 II miejsce
Agata Brzezicha 20,75 Wyróżnienie
Mikołaj Cerek 19,0  
Weronika Jurczak 20,5 Wyróżnienie
Hanna Klaus 21,25 III miejsce
Julia Kosek 23,75 I miejsce
Daria Kosowska 20,62 Wyróżnienie
Gabriela Kozłowska 19,0  
Robert Kwiędacz 18,62  
Maja Magiera 23,12 I miejsce
Natalia Sieklucka 22,25 II miejsce
Dominika Syrkowska 17,5  
Wiktor Trybus 20,25  
Igor Welcz 20,5 Wyróżnienie

GRUPA III

Adam Antkowiak 21,5 Wyróżnienie
Beata Atłas 22,5 III miejsce
Damian Bojanowski 19,87  
Justyna Dąbrowska 18,87  
Kacper Dworniczak 23,75 I miejsce
Damian Janicki 20,37 Wyróżnienie
Zuzanna Kopiec 19,62  
Anna Kolbusz 20,75 Wyróżnienie
Maria Kozimor 19,75  
Mateusz Leonowicz 21,75 Wyróżnienie
Zofia Marszk 20,5 Wyróżnienie
Jakub Mazur 21,75 Wyróżnienie
Wojciech Mizera 23,5 II miejsce
Maksym Niewczas 19,37  
Weronika Przyborowicz 18,25  
Anna Puchowska 19,62  
Jagoda Świdzińska 23,5 II miejsce

GRUPA IV

Marceli Buczyński 15,5  
Aleksandra Cieślak 21,5 Wyróżnienie
Dominika Dawidowska 22,75 III miejsce
Karolina Drozd 20,5  
Karol Gotszlik 14,25  
Kinga Hornik 17,5  
Karolina Kamrowska 20  
Jakub Kwiatkowski 16,87  
Rafał Majek 24,75 I miejsce -
nagroda Grand Prix
Filip Pokusa 23,12 II miejsce
Paweł Półtorak 22 III miejsce
Tomasz Radziszewski 22,12 III miejsce
Agnieszka Rychorczuk 19,62  
Adam Serafin 20,25  
Oskar Strukiel–Piotrowski 23 II miejsce
Antoni Tomaszewski 21,75 Wyróżnienie

Patronat honorowy

  • Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustaw Marekl Brzezin
  • Patronat honorowy Witold Wróblewski Prezydent Elbląga

Patronat medialny

Organizatorzy i Partnerzy

  • Stowarzyszenie
    Współorganizator IV OSG Elbląg 2016
  • Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu
    Współorganizator IV OSG Elbląg 2016
  • Elbląska Orkiestra Kameralna
    Partner IV OSG Elbląg 2016
  • Elbląskie Towarzystwo Kulturalne
    Partner IV OSG Elbląg 2016

Dofinansowanie

  • Urząd Miejski w Elblągu
    zrealizowano
    przy współudziale finansowym
    Samorządu Miasta Elbląg
  • Centrum Eduklacji Artystycznej
    współfinansowane przez
    Centrum Edukacji Artystycznej