GRUPA I

I miejsce

Hanna Domańska
    Szkoła Muzyczna I i II st. im Z. Noskowskiego w Gdyni
    nauczyciel: Magdalena Jenda-Kujawa

Tymon Gawłowski
    Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Wandy Kossakowej w Sanoku
    nauczyciel: Iwona Bodziak

Oliwia Ingielewicz
    Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. K. Wiłkomirskiego w Elblągu
    nauczyciel: Małgorzata Piejdak

II miejsce

Krzysztof Winnicki
    Z.P.O.S.M. nr 3 w Warszawie
    nauczyciel: Tomasz Kania

III miejsce

Marta Dzięgiel
    Z.P.O.S.M. nr 3 w Warszawie
    nauczyciel: Tomasz Kania

Wyróżnienie

Borys Dziarski
    Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. I. J. Paderewskiego w Malborku
    nauczyciel: Małgorzata Piejdak

Filip Furmańczyk
    Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna 1. stopnia nr 1 im. H. Wieniawskiego
    nauczyciel: Piotr Kosmowski

Bartosz Radowiecki
    Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Olsztynie
    nauczyciel: Elżbieta Pliszka

Jakub Surmański
    Państwowa Szkoła Muzyczna I i II ST. w Olsztynie
    nauczyciel: Elżbieta Pliszka

Kazimierz Nieścier
    Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. I. J. Paderewskiego w Malborku
    nauczyciel: Małgorzata Piejdak

GRUPA II

I miejsce

Weronika Bańkowska
    Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Bielsku Podlaskim
    nauczyciel: Wojciech Cis

Julia Kosek
    PSM I i II st. w Wadowicach
    nauczyciel: Arkadiusz Polewaczyk

Maja Magiera
    Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Malborku
    nauczyciel: Rafał Roszyk

II miejsce

Adrian Biernacki
    PSM I st. w Sieradzu
    nauczyciel: Małgorzata Łacwik

Natalia Sieklucka
    Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia w Płocku
    nauczyciel: Dariusz Wiączek

III miejsce

Hanna Klaus
    Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. St. Moniuszki w Pucku
    nauczyciel: mgr Barbara Lewicka Wójcik

Wyróżnienie

Agata Brzezicha
    Zespół Szkół Muzycznych im. K. Komedy-Trzcińskiego w Ostrowie Wielkopolskim
    nauczyciel: Jarosław Kocoń

Weronika Jurczak
    Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Białymstoku
    nauczyciel: Marcin Skutnicki

Daria Kosowska
    Zespól Państwowych Szkół Muzycznych im. Ludomira Różyckiego w Kielcach
    nauczyciel: Wojciech Lipiński

Igor Welcz
    POSM nr 2 im. Tadeusza Szeligowskiego w Poznaniu
    nauczyciel: Artur Nagrodzki

GRUPA III

I miejsce

Kacper Dworniczak
    OSM II st. im. Jadwigi Kaliszewskiej w Poznaniu
    nauczyciel: Piotr Kosmowski

II miejsce

Wojciech Mizera
    Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. Jadwigi Kaliszewskiej w Poznaniu
    nauczyciel: dr Bartłomiej Marusik

Jagoda Świdzińska
    Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna im. Jadwigi Kaliszewskiej w Poznaniu
    nauczyciel: dr Tomasz Kandulski

III miejsce

Beata  Atłas
    OSM I i II st. im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu
    nauczyciel: Marek Zieliński

Wyróżnienie

Adam Antkowiak
    PSM I i II st. im. Tadeusza Wrońskiego w Tomaszowie Mazowieckim
    nauczyciel: Mirosław Drożdżowski

Damian Janicki
    Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Mieczysława Karłowicza w Zielonej Górze
    nauczyciel: Jarosław Lewandowski

Anna Kolbusz
    PSM I i II stopnia im. Karola i Antoniego Szafranków w Rybniku
    nauczyciel: Franciszek Wieczorek

Mateusz Leonowicz
    Zespół Szkół Muzycznych im. F. Nowowiejskiego w Szczecinie
    nauczyciel: Piotr Pałac

Zofia Marszk
    Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Gdańsku
    nauczyciel: Ewa Ocieszak

Jakub Mazur
    Zespół Szkół Muzycznych im. F. Nowowiejskiego w Szczecinie
    nauczyciel: Piotr Pałac

GRUPA IV

I miejsce

Rafał Majek
    PSM I i II st. im. Fryderyka Chopina w Olsztynie
    nauczyciel: Elżbieta Pliszka

II miejsce

Filip Pokusa
    OSM I i II st. im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu
    nauczyciel: Marek Zieliński

Oskar Strukiel-Piotrowski
    Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. I. J. Paderewskiego w Piotrkowie Trybunalskim
    nauczyciel: Mirosław Drożdżowski

III miejsce

Dominika Dawidowska
    Szkoła Muzyczna I i II st. im. Z. Noskowskiego w Gdyni
    nauczyciel: mgr Jan Kowalczyk

Paweł Półtorak
    Państwowa Szkoła Muzyczna II stopnia w Białymstoku
    nauczyciel: Marcin Skutnicki

Tomasz Radziszewski
    Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Mieczysława Karłowicza w Zielonej Górze
    nauczyciel: Jarosław Lewandowski

Wyróżnienie

Aleksandra Cieślak
    Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. K. Wiłkomirskiego w Elblągu
    nauczyciel: Małgorzata Piejdak

Antoni Tomaszewski
    OSM I i II st. im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu
    nauczyciel: Marek Zieliński

 

Nagrodę Grand Prix
za najwyższą punktację uzyskaną w konkursie otrzymał
Rafał Majek.

Organizatorzy i Partnerzy

  • Stowarzyszenie
    Współorganizator IV OSG Elbląg 2016
  • Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu
    Współorganizator IV OSG Elbląg 2016
  • Elbląska Orkiestra Kameralna
    Partner IV OSG Elbląg 2016
  • Elbląskie Towarzystwo Kulturalne
    Partner IV OSG Elbląg 2016

Dofinansowanie

  • Urząd Miejski w Elblągu
    zrealizowano
    przy współudziale finansowym
    Samorządu Miasta Elbląg
  • Centrum Eduklacji Artystycznej
    współfinansowane przez
    Centrum Edukacji Artystycznej